Фракція Партії регіонів Кам’янець-Подільської міської ради саморозпустиласяПро це заявив голова фракції Партії регіонів в міській раді Валерій Слободян під час прес-конференції, яка відбулася 27 січня в прес-центрі міської ради.Фракція Партії регіонів Кам’янець-Подільської міської ради саморозпустилася.

Про це заявив голова фракції Партії регіонів в міській раді Валерій Слободян під час прес-конференції, яка відбулася 27 січня в прес-центрі міської ради.

“Ми розділяємо біль наших співвітчизників і приносимо співчуття родинам, близькі яких минулого тижня загинули під час сутичок на Євромайдані. Вважаємо, що відповідальність за смерть невинних людей, несе влада держави, яка не повинна була допустити вбивств у мирний час. Ми обурені, що наші намагання внести корективи в політику партії наштовхнулись на ігнорування та бездіяльність. Сьогодні є очевидно, що ті програмні засади, з якими Партія регіонів йшла на вибори, не виконуються. Замість обіцяної стабільності і євроінтеграції, країна на межі громадянської війни, хаосу та розколу. Тому ми, депутати фракції Партії регіонів в міській раді приймаємо рішення про розпуск фракції Партії Регіонів і виходимо з лав партії”, – заявив регіонал.

Загалом, фракція ПР у міській раді нараховувала 15 депутатів.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього