Фракція ВО "Батьківщина" хоче розігнати теперішню облрадуКерівник депутатської фракції ВО “Батьківщина” у Хмельницькій облраді пропонує депкорпусу ухвалити звернення до Президента і Верховної Ради щодо розпуску обласної ради шостого скликання.

Про це він заявив, виступаючи на сесії облради у четвер.Фракція ВО "Батьківщина" хоче розігнати теперішню облраду Керівник депутатської фракції ВО “Батьківщина” у Хмельницькій облраді пропонує депкорпусу ухвалити звернення до Президента і Верховної Ради щодо розпуску обласної ради шостого скликання.

Про це він заявив, виступаючи на сесії облради у четвер.
“Обласна рада дискредитувала себе. Чому? Люди (у 2010 році – ред.) голосували за одних, а потім завдяки адміністративному тиску їх загнали у більшість. Тому маємо раду, яка не відповідає вимогам суспільства. Є пропозиція проголосувати звернення до Верховної Ради щодо розпуску обласної ради і повторного призначення виборів”, – зазначив він.
Водночас І.Гладуняк попросив вибачення у громади, що 2010 року включив до партійного списку ВО “Батьківщина” ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інну Шоробуру, яка потім зрадила фракцію і вступила до провладної більшості “Будуємо Хмельниччину разом”.

Пані Шоробуру разом з “тушками” Миколою Дячуком, Іваном Гуцалом і Юрієм Пливанюком відсадили з бютівської фракції до “регіонів”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього