Фірма нардепа-мажоритарника з Хмельниччини виграла тендери на суму понад 8 мільйонів гривеньСлужба автомобільних доріг у Хмельницькій області Держагентства автомобільних доріг України 22 листопада за результатами тендера уклала угоду з ПП “Аграрна компанія 2004″ (Волочиськ) на поточний ремонт автомобільних доріг державного та місцевого значення Хмельницької області загальною вартістю 8,6 млн. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.Фірма нардепа-мажоритарника з Хмельниччини виграла тендери на суму понад 8 мільйонів гривеньСлужба автомобільних доріг у Хмельницькій області Держагентства автомобільних доріг України 22 листопада за результатами тендера уклала угоду з ПП “Аграрна компанія 2004″ (Волочиськ) на поточний ремонт автомобільних доріг державного та місцевого значення Хмельницької області загальною вартістю 8,6 млн. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.
Фірма нардепа-мажоритарника Сергія Лабазюка виграла підряди на поточні ремонти автомобільної дороги державного значення Чернелівка-Городок-Смотрич і дороги місцевого значення (Стрий-Тернопіль-Кіровоград- Знам’янка) — Ружична через Жучківці.

Ремонт планується завершити до грудня 2014 року.

Конкурентом на торгах виступило ПАТ “Південьзахідшляхбуд” (Вінниця), яке запропонувало ціну вищу на 0,7% і 3,5%, відповідно.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього