Фірма, що має відношення до Ядухи, виграла тендер на 2 мільйони гривеньКомунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької облради 25 листопада за результатами тендера уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Поділля-Інвест Сіті» (Хмельницький) на будівництво загальноосвітньої школи у селі Скаржинці Ярмолинецького району.

Вартість робіт становить 1 млн. 785 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.Фірма, що має відношення до Ядухи, виграла тендер на 2 мільйони гривеньКомунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької облради 25 листопада за результатами тендера уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Поділля-Інвест Сіті» (Хмельницький) на будівництво загальноосвітньої школи у селі Скаржинці Ярмолинецького району.

Вартість робіт становить 1 млн. 785 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.
До 31 грудня 2013 року підрядник має провести каналізаційні роботи, підвести опалення, встановити спортивний городок, шести для лазання, ворота для ручного м’яча тощо.

Будівництво школи фінансується за кошти державного бюджету.

Конкурентом на торгах виступило ПП “Вектор-М”(Хмельницький), яке виставило ціну на 0,2% вищу, ніж ТОВ “Поділля-Інвест Сіті”.

Засновниками хмельницької фірми «Поділля-Інвест Сіті» є Олександр Ступніцький з Вінницької області та Сергій Миколайович Бицик з Рівного. Людина на ім’я Сергій Миколайович Бицик відома як директор хмельницької фірми ТОВ «Версаль Груп», засновницями котрої є Людмила Бицик та Лідія Колеснік, зареєстрована за однією адресою з Андрієм Колесніком, керівником ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника», що належить Хмельницькій ОДА.

Як відомо, Хмельницька ОДА у 2013 році планувала ввести в експлуатацію школу у селі Скаржинці.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього