Фіскальна служба Хмельниччини відшкодувала нанесені державі збитки у сумі 7 мільйонів гривень
За даними слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Хмельницькій області, з початку 2015 року в провадженні слідчих перебувало 45 кримінальних проваджень, з яких 26 стосовно ухилення від сплати податків.Фіскальна служба Хмельниччини відшкодувала нанесені державі збитки у сумі 7 мільйонів гривень
За даними слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Хмельницькій області, з початку 2015 року в провадженні слідчих перебувало 45 кримінальних проваджень, з яких 26 стосовно ухилення від сплати податків.

Упродовж січня-квітня поточного року закінчено досудові розслідування у 20 кримінальних провадженнях, до суду направлено 6 обвинувальних актів та 1 клопотання про звільнення осіб від кримінальної відповідальності у зв’язку з повною сплатою донарахованих сум податків та штрафних санкцій.

У направлених до суду слідчими слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Хмельницькій області провадженнях встановлені збитки в сумі 7 мільйонів 44 тисячі гривень, які повністю відшкодовані.

За результатами досягнення податкового компромісу в ході досудового розслідування кримінального правопорушення відшкодовано 305 тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього