Футбольний сезон у Хмельницькому - відкрито
У Хмельницькому стартував новий сезон серед футбольних команд.

Новий сезон – нові надії. У Хмельницькій обласній федерації футболу підрахували, скільки команд візьме участь в новому сезоні. Незважаючи на скрутну фінансову ситуацію в краї, аматорських команд в 2015-му побільшало. Незмінною залишається лише ситуація з професійною футбольною командою, її в області досі немає.Футбольний сезон у Хмельницькому - відкрито
У Хмельницькому стартував новий сезон серед футбольних команд.

Новий сезон – нові надії. У Хмельницькій обласній федерації футболу підрахували, скільки команд візьме участь в новому сезоні. Незважаючи на скрутну фінансову ситуацію в краї, аматорських команд в 2015-му побільшало. Незмінною залишається лише ситуація з професійною футбольною командою, її в області досі немає.

Наймолодші футболісти розпочали боротьбу за головні призи першості області. 41 команда взяла участь у першому колі чемпіонату області дитячо-юнацької футбольної ліги. Другий етап старує вже наступного місяця.

Кращою стала ситуація в Прем’єр-лізі. В цьому сезоні участь у ній візьме 11 команд. Побільшало команд і в першій лізі.

Сподіваються на зміни в області після переобрання очільника федерації футболу в Україні. На позачергових виборах, які відбудуться 6-го березня, представники Хмельницької федерації голосуватимуть за Андрія Павелка. Кажуть: його програма спрямована на підняття статусу саме обласних федерацій.
Наразі головним конкурентом Андрія Павелка на виборах є президент футбольного клубу «Дніпро» Ігор Коломойський.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення