Ганебне свавілля в.о ректора Подільського ВНЗ
На сайті Електронної книги скарг України опублікована скарга на ректора Аграрно-технічного університету з Хмельниччини.Ганебне свавілля в.о ректора Подільського ВНЗ
На сайті Електронної книги скарг України опублікована скарга на ректора Аграрно-технічного університету з Хмельницького.

З лютого 2014 року в Подільському державному аграрно-технічному університеті (м. Кам\’янець-Подільський, Хмельницької області) обов\’язки в.о ректора виконує бувший бізнесмен Іванишин В.В., засланець з Києва, ярий регіонал, і як він постійно наголошує, близький друг заступника міністерства аграрної політики Сеня О.В., який, до речі, далі сидить в кріслі після ганебного звільнення міністра хабарника-утікача Присяжнюка М.В.

Хто такий Іванишин В.В. – це бувший заочник Одеського політехнічного на той час інституту, механічного факультету, який працюючи в колгоспі механізатором і шофером як студент-заочник став директором технікуму, а після інженером початківцем очолив район Тернопільської області з якого йдучи прихватив 5,0 тис. га землі у власність, а тепер це бізнес дружини. Далі за торби, сувеніри і конверти вийшов на широку бандитську і корумповану владу Києва. Не маючи базової освіти пан Іванишин В.В. в 2006 році успішно захищає кандидатську дисертацію і стає кандидатом економічних наук, але далі незрозумілим є те, що вже в 2011 році захищає докторську і стає доктором економічних наук, а через рік ще отримує атестат професора. Нагадує нам приказку – хочеш жити умій дурити, це його цинічний виклик суспільству і особливо науковцям – хто є хто.

Для викладачів та науковців університету дивно, як такий проходимець, що весь час працював лише в столичних кабінетах, а також торгашем з продажу с/г техніки і запасних частин, не маючи на той час відповідних до закону України «Про вищу освіту» 8-10 років діяльності як викладача, зміг стати доктором наук і отримати звання. Як може бувший чиновник і бізнесмен, працюючи до 20 років в Києві, числитися і відповідно отримувати заробітню плату майже 8 років у Миколаївському аграрному університеті, де ректором, як він наголошує, є його друг по бізнесу Шебанін В.С., який і робив йому незаконні документи про стаж науково-педагогічної діяльності для отримання звання професора?

«В цей складний політичний час з особливою тривогою за нашу країну і наш трудовий колектив, його подальшу діяльність, регіонал Іванишин В.В., з образою за провал попередньої влади заховався, як він виражається на периферії, прокладає собі дорогу на майбутніх виборах ректора університету, масово оголошує догани і звільняє з посад і роботи можливих претендентів на цю посаду. Закрив інститут бізнесу і фінансів університету, звільнив 140 викладачів, серед яких 10 докторів і 90 кандидатів економічних наук. При цьому, гидко спостерігати як він оточує себе наглядачами, хабарниками, пенсіонерами і земляками, а головне непрофесіоналами» – скаржаться викладачі та працівники університету.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього