«Гарбузова ніч» у Меджибізькій фортеці
Вперше Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» активно долучився до святкування Хелловін. Дійство, яке розгорнулося у стінах старовинного замку, не залишило байдужим нікого. Усі гості були не просто глядачами, а й активними учасниками свята. «Гарбузова ніч» у Меджибізькій фортеці
Вперше Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» активно долучився до святкування Хелловін. Дійство, яке розгорнулося у стінах старовинного замку, не залишило байдужим нікого. Усі гості були не просто глядачами, а й активними учасниками свята.

Працівники заповідника влаштували безліч різноманітних конкурсів, розваг та вікторин на знання демонології, в переважній більшості, саме української, а таємничі театралізовані костюми та аксесуари по-своєму відобразили суть вечірки. Конкурси, забави, гарбузові ікебани, смачна гарбузова каша, ароматна юшка додали видовищу свого колориту. А музикальні та світлові спецефекти надали святу містичності та загадковості.

Кульмінацією «Гарбузової ночі» стало світломузикальне шоу при звучанні «Phantom of Opera». Кругла вежа замку, досі поглинута темрявою, у цей час відкрилася глядачам освітленою і таємничою. Безліч прекрасних вражень та емоцій отримали гості.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього

“Гарбузова ніч” у Меджибізькій фортеці
У вечірній час вихідного дня, о 18 годині 31 жовтня 2015 року, дорослих та дітей запрошують на фольклорне свято “Гарбузова ніч у Меджибізькій фортеці”!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього