Гарний приклад – заразний, або як славутська міліція хмельницьку обійшла
Гарний приклад – заразний, або як славутьська міліція хмельницьку обійшла. 4-ри велопатрулі з’явилося у Славуті. Правоохоронці райцентру вирішили не відставати від колег із області і, буквально учора, випустили на маршрут велосепедистів у формі. Кажуть, досвідом хмельницьких колег скористались із радістю. Радо передадуть їм і свій, здобутий від ноу-хау власного виробництва. Окрім велопатрульних в Славуті на стражі правопорядку стоятимуть і міліціянти на скутерах.Гарний приклад – заразний, або як славутська міліція хмельницьку обійшла
Гарний приклад – заразний, або як славутьська міліція хмельницьку обійшла. 4-ри велопатрулі з’явилося у Славуті. Правоохоронці райцентру вирішили не відставати від колег із області і, буквально учора, випустили на маршрут велосепедистів у формі. Кажуть, досвідом хмельницьких колег скористались із радістю. Радо передадуть їм і свій, здобутий від ноу-хау власного виробництва. Окрім велопатрульних в Славуті на стражі правопорядку стоятимуть і міліціянти на скутерах.

Коні, велосипеди і, навіть, скутера. Славутські міліціянти озброїлись альтернативним видом транспорту і гайда на вулиці міста. Не те, щоб бензин економили. Кажуть, незвичні патрулі створили заради мобільності. Кінні презентували першими. У місті вони з’явились у 2008-му. 7 років поспіль міліціянти верхи – на стражі порядку у зонах відпочинку.

Зважаючи на власний позитивний досвід, і, перейнявши новий від хмельницьких колег, у місті створили іще 4 альтернативних патрулі – велосипедних. Сьогодні вони – теж на вулицях міста. Патрульні переконані, на двоколісному транспорті працюватимуть оперативніше.

Працювати краще міліціянти будуть завдяки місцевим підприємцям – саме благодійники презентували велосипеди. Поки їх – лише 4-ри. Місцеві кажуть, головне – не кількість, а якість… і зовнішній вигляд.

Сподівання славутчан правоохоронці обіцяють виконати. Для цього, окрім кінних та велопатрулів, створили і мотогрупу. Закупили 3 скутера для дільничних інспекторів. Власних коштів не витратили ані копійки – з їх придбанням підсобили депутати міської ради. З вітерцем дільничі уже обкатують свої райони. Кажуть, місцеві й досі звикають до нової міліції.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, до нової міліції громадяни потроху звикнуть – переконаний головний правоохоронець району. Більше того, каже, з часом люди обов’язково оцінять їхні старання, адже усі вони – задля безпеки та спокою славутчан.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього