Гаврішко і Бернадська прорвалися на роботу до Хмельницької ОДА крізь пост Майдану (ВІДЕО)Двоє заступників голови Хмельницької ОДА прорвалися крізь пост Майдану і зайшли в приміщення облдержадміністрації.Двоє заступників голови Хмельницької ОДА прорвалися крізь пост Майдану і зайшли в приміщення облдержадміністрації.

Це заступник голови-керівник апарату Лілія Бернадська і перший заступник голови ОДА Вадим Гаврішко.

Охорона Майдану відмовлялася їх пропускати на робочі місця, мотивуючи тим, що є ухвалене відповідне рішення обласної Народної Ради. Це підтвердив виконувач обов’язків голови облорганізації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков.

“Народна Рада у складі 23 депутатів ухвалила рішення висловити недовіру голові Хмельницької ОДА і його заступникам. Та відсторонити вас від виконання посадових обов’язків”, – наголосив бютівець.

“Я перепрошую, але ви перешкоджаєте моїй діяльності. Поясніть, це захоплення будівлі? Я сьогодні порушую трудове законодавство, бо не можу потрапити на роботу” – заявила Бернадська.

“Я вам не забороняю ходити на роботу. Вам заборонила виходити на роботу і виконувати злочинні накази Народна Рада обласної ради”, – пояснив Лесков.

Згодом до пані Бернадської підійшов інший заступник губернатора Вадим Гаврішко. Він заходився вимагати рішення Народної Ради, на підставі якого їх не пропускають на робочі місця. Далі один із працівників облдержадміністрації, якого охорона пропустила, почав вигукувати: “Нехай пройде жінка (він мав на увазі Бернадську – НГП). Це ж може бути твоя мама, нехай зайде у приміщення”.

У розмову включився пан Гаврішко.

“Ти чого її б’єш? (З відео не видно, чи хтось з охоронців Майдану, застосував силу до пані Бернадської)… Тебе хто вчив у школі? Совісті у тебе немає” – викрикував перший заступник. А далі накинувся на одного з майданіцівців і намагався зірвати з його обличчя маску.

Інших двоє заступників – Володимир Галищук і Леонід Гураль – не потрапили до облдержадміністрації.

Також в ОДА немає губернатора Василя Ядухи. За даними пані Бернадської, сьогодні Ядуха перебуває у відрядженні в Кабміні.

Активісти Майдану забарикадували в’їзд транспорту на територію Хмельницької ОДА. Там теж діє пропускний контроль для рядових працівників облдержадміністрації.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього