Газ для населення може подорожчати відразу в 4 рази
\”Нафтогаз України\” не виключає встановлення вже в 2014 році єдиної ціни на природний газ для всіх споживачів України, що призведе до подорожчання палива для потреб населення в 4 рази. Про це на енергетичному форумі в Києві заявив заступник голови \”Нафтогазу\” Олександр Тодійчук.Газ для населення може подорожчати відразу в 4 рази
\”Нафтогаз України\” не виключає встановлення вже в 2014 році єдиної ціни на природний газ для всіх споживачів України, що призведе до подорожчання палива для потреб населення в 4 рази. Про це на енергетичному форумі в Києві заявив заступник голови \”Нафтогазу\” Олександр Тодійчук.
\”Не виключається, що вже цього року будуть прийняті рішення про подальше підвищення ціни на газ. Є навіть такий варіант – я не хочу лякати, але і не хочу цього приховувати – що буде встановлена єдина ціна на газ і для промисловості, і для населення\”, – сказав Тодійчук.
За його словами, дана ініціатива абсолютно підтримується Міністерством енергетики та вугільної промисловості.
\”Це дуже важкий удар, його політики намагаються уникати тому, що у нас цієї осені вибори, і невдоволення населення значною мірою може вплинути на цей процес\”, – додав він.
Також заступник голови \”Нафтогазу\” зазначив, що, згідно з соціологічними дослідженнями, населення в умовах війни готове платити в 4 рази більшу ціну за газ, але за умови, що ці кошти повністю підуть на розвиток галузі.
Цікаво, це соціологічне дослідження спромоглося підрахувати кількість українців, які зможуть платити за газ ціну понад 5 гривень за метр кубічний?

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього