Газпром значно скоротив видобуток газу
Російська компанія б\’є антирекорди видобутку газу через падіння експорту і припинення поставок в Україну.Газпром значно скоротив видобуток газу
Російська компанія б\’є антирекорди видобутку газу через падіння експорту і припинення поставок в Україну.
Поточний добовий видобуток газу Газпрому впав нижче мінімальних рекордів за останні десять років, через припинення поставок газу в Україну і зниження експорту в далеке зарубіжжя після теплої зими.
Торік річний мінімум видобутку був зафіксований на рівні 1044,5 млн кубометрів, а мінімум за останні п\’ять років (період спостережень Агентства газової інформації) був показаний в 2009 році – 891,7 млн кубометрів.
Серед причин такого різкого зниження видобутку газу – припинення газових поставок Нафтогазу України.
Зниження видобутку газу означає повну зупинку деяких промислів. Зокрема, у зв\’язку з припиненням поставок в Україну, 2-й газовий промисел Ямбурзького родовища був зупинений достроково – на два тижні раніше запланованого терміну.
Поточні поставки газу на експорт за межі країн колишнього СРСР з останньої декади червня були стабільно нижчими торішніх значень. З початку липня глибина падіння вимірюється вже двозначними значеннями: за підсумками перших 14 днів падіння склало 11%. Як свідчать розрахунки Агентства газової інформації, за підсумками місяця падіння може збільшитися до 12-13%. Втім, сума семи місяців може бути все ще на частки відсотка вище результату за січень-липень 2013 року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього