Генералу з Хмельниччини загрожує люстрація
Міністр оборони Степан Полторак заявив, що має намір звільнити свого заступника Олександра Ліщинського: \”Один із заступників, який відповідає за забезпечення, вчора отримав від мене направлення на військово-лікувальну комісію на предмет проходження служби та звільнення\”.Генералу з Хмельниччини загрожує люстрація
Міністр оборони Степан Полторак заявив, що має намір звільнити свого заступника Олександра Ліщинського: \”Один із заступників, який відповідає за забезпечення, вчора отримав від мене направлення на військово-лікувальну комісію на предмет проходження служби та звільнення\”.
Олександр Іванович Ліщинський народився 13 жовтня 1960 року у селі Іванківці на Дунаєвеччині. Навчався у Дунаєвецькій школі №2. Після проходження служби у рядах збройних сил продовжив військову кар’єру. Розпорядженням кабінету міністрів України від 16 травня 2014 року Олександр Ліщинський був призначений заступником Міністра оборони України.
Як інформує портал Ділові Дунаївці, нібито саме через Олександра Івановича впливові мешканці району влаштовували своїх дітей до Національної академії Прикордонних військ України у Хмельницькому, адже з 1993 по 2000 рік Ліщинський проходив у ВУЗі службу на різних посадах, зокрема начальника квартирно-експлуатаційної служби, заступника начальника тилу та заступника ректора академії з тилу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього