Герб міста Хмельницького склали учасники свята
У День міста в парку ім. І. Франка управління молоді та спорту організувало святкову програму для хмельничан та гостей містаГерб міста Хмельницького склали учасники свята
У День міста в парку ім. І. Франка управління молоді та спорту організувало святкову програму для хмельничан та гостей міста. Глядачів тішили майстерним виконанням творчих номерів студенти Хмельницького музичного училища ім. В.Заремби, дитячої музичної школи ім. М.Мозгового танцювальний колектив «Данс – центр» під керівництвом Вікторії Горобець, вихованці школи танцю «Експресія» – керівник Юлія Кузнєцова, учениця школи мистецтв Анастасія Вірстюк – керівник Л.Євгеньєва, вихованки підліткового клубу «Романтик» Діана Шейкіна та Аліна Поліщук, повідомляють на сайті міської ради.

Наймолодших гостей свята розважали «Сімка» та «Нолік» – герої любленого та популярного інтелектуального мультфільму «Фіксіки». За активну участь у конкурсах та іграх усі діти отримали подарунки.
Одночасно маленькі хмельничани створили панно «Моє щасливе дитинство». Учасники свята мали можливість прикрасити свої обличчя аквагримом, розписом хною та створити власноруч патріотичну фенічку.

Родзинкою програми став флешмоб зі створення герба міста Хмельницького з усіх учасників та гостей свята.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього