Герега і Мельниченко хочуть «свого» губернатора
Призначення Михайла Загороднього головою Хмельницькоїї ОДА лобіюють нардепи Володимир Мельниченко та Олександ Герега.Герега і Мельниченко хочуть «свого» губернатора

Епопея з призначенням губернатора на Хмельниччині у самому розпалі. Коло претендентів, про яких говорять у владних кулуарах, звузилося до двох осіб – Олександра Зайця та Михайла Загороднього. Останнього останнім часом вважають найреальнішою кандидатурою. І не дивно, адже, подейкують, саме його призначення лобіюють в Адміністрації Президента політичні бонзи Хмельниччини.

Нещодавно у інтерв’ю газеті «Подолянин» про свою симпатію до кандидатури Михайла Загороднього на посаду губернатора висловив нардеп Володимир Мельниченко. Той самий, який колись був палким прихильником Партії регіонів, чоловік відомої екс-регіоналки Інни Богословської. Щоправда, після позачергових парламентських виборів він змінив політичну орієнтацію у бік пропрезидентської фракції БПП,

Ще один колишній регіонал та олігарх Олександр Герега, кажуть, теж «робить мерву» в президентських «палатах», аби там дослухалися до його думки та призначили на Хмельниччину його людину – Михайла Загородного.

Не заперечує про призначення Михайла Загороднього головою обласної адміністрації і «найвизначніший шахіст» хмельницького політикуму Іван Гладуняк.

Утім, як нам стало відомо, уся «загвіздка» у тому, що кандидатуру Михайла Загороднього ніяк не хоче погодити Кабінет Міністрів України, адже у «фронтовиків» Арсенія Яценюка на цю посаду є теж своя людина – Олександр Заєць. Але указ про його призначення не пропускає уже Адміністрація Президента, яка, здається, зайняла вичікувальну позицію у цьому питанні.

З огляду на це, зовсім не дивним виглядає нещодавнє звернення депутатів Хмельницької обласної ради саме до Кабінету Міністрів України про негайне вирішення питання щодо призначення голови Хмельницької ОДА. Такий собі політичний тиск, аби змусити «фронтовиків» поступитися власними амбіціями в області, яку хочуть залишити під своїм контролем «колишні господарі».

Хто переможе у цій боротьбі за губернаторське крісло – покаже час. Але може статися й так, що поки хтось гратиме у цей політичний «пінг-понг», на обрії з’явиться «темна конячка», якій дістануться лаври переможця. Хто зна?…

Герега і Мельниченко хочуть «свого» губернатораГерега і Мельниченко хочуть «свого» губернатора

Для довідки:
Михайло Загородний, депутат Хмельницької обласної ради від Української народної партії, позафракційний. Директор Чемеровецького солодового заводу ЗАТ «Оболонь». За нашою інформацією, на позачергових парламентських виборах очолював виборчий штаб партії «Блок Петра Порошенка» на Чемеровеччині.
Олександр Заєць, депутат Кам’янець-Подільської міської ради від «Фронту змін». Генеральний директор ПП ВКФ «Будмонтажсервіс». За нашою інформацією, останнім часом мешкає у Києві, де займається будівництвом.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього