Герега та Шинькович послідовно захищають і аграріїв і простих селян
У районах 189-го виборчого округу з 16 серпня розпочався збір підписів під зверненням до влади.Герега та Шинькович послідовно захищають і аграріїв і простих селян
У районах 189-го виборчого округу (Теофіпольському, Ізяславському, Білогірському, Красилівському районах та м. Нетішин) з 16 серпня розпочався збір підписів під зверненням до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-Міністра Володимира Гройсмана та голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

Тисячі мешканців Хмельниччини погодились з позицією народних депутатів України Олександра Гереги й Андрія Шиньковича та всієї команди політичної сили «За конкретні справи». Адже першочерговою вимогою про яку йдеться у документі – продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

«Розуміючи те, що Україна сьогодні переживає неабиякі труднощі економічні та соціальні, попри проведення масштабних реформ, що так потрібні нашій державі – ми не можемо допустити свавілля над аграрним сектором України. Проаналізувавши усю ситуацію, що склалась на Хмельниччині, а це проблема всієї країни, ми прийняли рішення не просто вкотре підтримати українського селянина, а і перейти до активної взаємодії з громадянським суспільством у цій темі. Тому у нашому зверненні ми просимо владу першочергово підтримати власників земельних паїв ввівши мораторій на її продаж. Необхідно подбати і про розвиток аграрного сектору економіки, забезпечивши дієву державну підтримку тим підприємствам, які працюють у цій сфері», – наголосив народний депутат України, співголова політичної партії «За конкретні справи» Олександр Герега.
Це далеко не вперше, коли лідери та представники партії «За конкретні справи» гучно заявляють про свою позицію – підтримувати та розвивати сільськогосподарську сферу. За їхніми переконаннями – необхідно відходити від тлумачення, що Україна – це держава, що може надати лише сировину. Потрібно розвивати переробку сільгосппродукції на місцях, адже купувати закордонні продукти харчування з наших урожаїв – це приниження української нації.
Саме на території 189-го виборчого округу, де люди віддали перевагу під час виборів Андрію Шиньковичу, тоді, коли в числі кандидатів переважна більшість була саме аграрії, логічно розпочався збір підписів під ініційованим зверненням.
Вкотре народний депутат України, співголова партії \”За конкретні справи\” Андрій Шинькович наголошує:
«Сьогодні чимало бізнесменів насправді зацікавлені в знятті мораторію на продаж землі. Адже саме в цьому полягає їхнє збагачення – продати іноземцю найцінніше, що є в українців, родючу землю. Наша позиція – якомога на довше відтермінувати продаж землі, та не дати розграбувати українські чорноземи, не допустити того щоб найбільшим українським багатством володіли іноземці. Ми звертаємось до вищих посадовців української держави з проханням стати на сторону людей, почути їх та прийняти необхідні рішення. Сьогодні необхідно законодавчо встановити стосунки між підприємствами, які працюють в аграрному секторі і територіальними громадами в особі місцевих рад. І, що не менш важливо, прописати механізм укладання та виплат соціальних угод між ними».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього