Гереги заснували стипендію для дітей, що втратили батька в АТО
Делегати підтримали ініціативу заснувати щомісячну стипендію для дітей, чий батько загинув в зоні антитерористичної операції. За це рішення проголосували 376 делегатів позачергового партійного з’їзду політичної сили «За конкретні справи».Гереги заснували стипендію для дітей, що втратили батька в АТО
Делегати підтримали ініціативу заснувати щомісячну стипендію для дітей, чий батько загинув в зоні антитерористичної операції. За це рішення проголосували 376 делегатів позачергового партійного з’їзду політичної сили «За конкретні справи».

«Сьогодні не можливо переоцінити внесок тих, хто боронить Україну на передовій Донбасу. Кожен з них, ризикуючи собою дає нам можливість тут, на мирній території, розвивати економіку та соціальну сферу держави. Поруч з тією роботою, яку проводить політична партія «За конкретні справи» задля підтримки воїнів, наша команда вирішила заснувати щомісячну стипендію кожній неповнолітній дитині, батько якої загинув за мир, за територіальну цілісність, недоторканість державних кордонів та суверенітет України», – підкреслив народний депутат України, лідер партії «За конкретні справи», Олександр Герега.

Сьогодні на Хмельниччині 36 дітей залишились без батьківського тепла через страшні події на сході. Тож аби підтримати їх і тим самим віддячити їхнім батькам за мужність та патріотизм, усі учасники партійного з’їзду політичної сили «За конкретні справи» одноголосно підтримали рішення про щомісячну виплату дітям до досягнення вісімнадцятирічного вік, у розмірі 2000 гривень.

Чергове політичне зібрання відбулось 12 вересня. Одним з головних акцентів з’їзду було прийняття рішення про участь у чергових виборах депутатів до місцевих рад, сільських селищних та міських голів 25 жовтня 2015 року.

Співголова партії Галина Герега у своєму виступі наголосила:
«Унікальність нашої партії полягає у тому,що її створенню передувала масштабна робота. Скажіть, будь ласка. Яка ще з українських партій, перед тим, як увійти у політичний простір щоденно працювала здійснюючи реальні перетворення, роблячи справи, які, по суті, мала б робити держава та місцева влада? Жодна, окрім нашої партії, не починала свою роботу так, як це робимо ми – з конкретних справ. Вже увійшла в історію Хмельниччини наша філософія:

Україна будується не патріотичними гаслами, а патріотичними справами! Сьогодні Хмельниччина стає територією початку докорінних перетворень в Україні.

Політична партія «За конкретні справи» розробляє ефективні методики та програми, втілення яких дасть результати управління селом, селищем, містом, районом та областю. Створення політичної партії «За конкретні справи» – це можливість ля усіх мешканців Хмельниччини стати одним цілим. Час вимагає від нас, хмельничан, єдності на засадах земляцтва, любові до Поділля, прагнення працювати заради майбутнього наших подільських дітей».

Українське суспільство звикло, що переважна більшість політиків розкидається лише обіцянки. Команда лідерів партії «За конкретні справи» говорить мало, проте у них за плечима величезний досвід та тисячі конкретних, потрібних справ. Лише за три роки діяльності, представники громадської організації «За конкретні справи», не за бюджетні кошти, збудували найбільший в Україні спортивний комплекс європейського зразка у Городку та відкрила новий спортивний клуб у Хмельницькому. Сьогодні понад десять тисяч вікон та майже тисячу дверей встановлено у навчальних та виховних закладах. У 45-ти будинках та 60-ти об’єктах соціально-культурного значення не капає зі стелі, адже команда «За конкретні справи» подбала про заміну покрівель. Цей список можна продовжувати нескінченно, адже серед конкретних справ і ремонти транспортних шляхів, і допомога та підтримка медичних закладів та релігійних грамів. Лише за останні два роки коштом партії «За конкретні справи» було оздоровлено понад три тисячі юних подолян, а понад двадцять п’ять тисяч мешканців Хмельниччини відвідали християнські святині, помандрували Карпатами, познайомились з столицею та історичними місцями України, спостерігали за найяскравішими спортивними змаганнями.

Олександр Герега та його колега Андрій Шинькович пройшли до українського парламенту не будучи прихильниками жодної з політичних сил. Сьогодні, Закон про вибори, не залишає іншого виходу як політична партія. І аби не йти під сумнівними, заангажованими прапорами, аби не зрадити справі, яка роками працювала на благо подолян була створена політична сила «За конкретні справи». За словами її лідерів, вже за два роки вони зможуть продемонструвати не лише позитивні зрушення, а й конкретні результати своєї діяльності. Народний депутат України, лідер політичної партії «За конкретні справи» Олександр Герега наголосив:

«Ми дійсно обрали свій шлях на створення нового суспільства. А створитися воно має з дошкільних закладів. Тобто ми повинні створити дітям таке комфортне перебування у садках, щоб вони дійсно відчували абсолютно інше відношення до них суспільства, батьків, тих від кого залежить їхнє дитинство. Тому ми і ремонтуємо дитячі садки та школи в першу чергу, щоб діти зразу розуміли, що від них залежить тільки одне – навчатись, створювати себе, вони мають вирощувати з себе тих, хто буде потім представляти інтереси суспільства на всіх рівнях. Я впевнений, – звернувся до делегатів, завершуючи виступ Олександр Герега, – щоб ми станемо політичною силою дійсно не байдужих людей, яким хочеться в першу чергу працювати на зміну якості життя в нашій Хмельницькій області».

Сьогодні Хмельниччина, як і Україна в цілому, потребує конкретних дій та перетворень, які починаються з кожного. Політична сила «За конкретні справи» – це команда тих, які готові до рішучих кроків, які почнуть змінювати якість життя в Україні з Хмельниччини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього