Героя-нацгвардійця з Хмельниччини нагородили медаллю «За вірність народові України»
У Хмельницькому сьогодні вручали відзнаки та посвідчення учасникам антитерористичної операції на сході країни з числа місцевих правоохоронців.Героя-нацгвардійця з Хмельниччини нагородили медаллю «За вірність народові України»
У Хмельницькому сьогодні вручали відзнаки та посвідчення учасникам антитерористичної операції на сході країни з числа місцевих правоохоронців. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

Серед нагороджених був і Дмитро Хойна — нацгвардієць, який майже рік безперервно провів у АТО і був двічі поранений. Сьогодні 23-річний юнак, який мешкає з батьками у райцентрі Славута, перебуває на тривалому лікуванні та реабілітації — в результаті поранень і двох контузій хлопець частково втратив зір.

Президент України нагородив бійця медаллю «За вірність народові України» ще у 2014 році, але нагода її вручити випала лише зараз, бо Дмитро тривалий час перебував у різних лікувальних закладах.
Вручення проводив начальник УМВС України в Хмельницькій області генерал-майор міліції Микола Семенишин, який запевнив присутніх у залі:

— Дмитро йде на поправку, і ми зобов’язані його працевлаштувати, незважаючи на стан здоров’я, бо він захищав життя кожного з нас.

Сам герой зізнався, що хлопці у зоні АТО, більше ніж нагород, чекають боєприпасів, теплих речей, медикаментів і харчів, але отримувати відзнаку, яка є доказом, що про тебе не забули, — теж приємно.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього