Героя-нетішинця увічнили в граниті
Сергія Карпенка знають майже всі нетішинці. Чимало їх прийшло 17 грудня до школи № 2 на відкриття пам`ятного знаку активному учаснику Революції Гідності, добровольцю батальйону спецпризначення \”Айдар\”.Героя-нетішинця увічнили в граниті
Сергія Карпенка знають майже всі нетішинці. Чимало їх прийшло 17 грудня до школи № 2 на відкриття пам`ятного знаку активному учаснику Революції Гідності, добровольцю батальйону спецпризначення \”Айдар\”.
Як справжній воїн, Сергій Карпенко до останнього захищав свою Україну та загинув у бою за її незалежність і територіальну цілісність під час проведення антитерористичної операції на сході нашої держави.
Сергія не стало 12 липня цього року… 16 липня його поховали, як і належиться Героєві – з військовими почестями. Такого прощання Нетішин іще не знав: ішли тисячі й тисячі – бойові побратими, друзі, співробітники, знайомі і незнайомі.

Героя-нетішинця увічнили в граниті

На урочистому відкритті пам`ятного знаку боєць \”Айдару\” вручив батькову медаль \”За Україну, за її волю\” синові Карпенків – Андрієві, міський голова Олександр Супрунюк та секретар міської ради Олександр Марчук вручили квіти та Подяку виконавчого комітету Любові Карпенко, матері, яка виховала справжнього героя для України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього