Героя-нетішинця увічнили в граниті
Сергія Карпенка знають майже всі нетішинці. Чимало їх прийшло 17 грудня до школи № 2 на відкриття пам`ятного знаку активному учаснику Революції Гідності, добровольцю батальйону спецпризначення \”Айдар\”.Героя-нетішинця увічнили в граниті
Сергія Карпенка знають майже всі нетішинці. Чимало їх прийшло 17 грудня до школи № 2 на відкриття пам`ятного знаку активному учаснику Революції Гідності, добровольцю батальйону спецпризначення \”Айдар\”.
Як справжній воїн, Сергій Карпенко до останнього захищав свою Україну та загинув у бою за її незалежність і територіальну цілісність під час проведення антитерористичної операції на сході нашої держави.
Сергія не стало 12 липня цього року… 16 липня його поховали, як і належиться Героєві – з військовими почестями. Такого прощання Нетішин іще не знав: ішли тисячі й тисячі – бойові побратими, друзі, співробітники, знайомі і незнайомі.

Героя-нетішинця увічнили в граниті

На урочистому відкритті пам`ятного знаку боєць \”Айдару\” вручив батькову медаль \”За Україну, за її волю\” синові Карпенків – Андрієві, міський голова Олександр Супрунюк та секретар міської ради Олександр Марчук вручили квіти та Подяку виконавчого комітету Любові Карпенко, матері, яка виховала справжнього героя для України.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,