Глава Генштабу розповів, коли закінчиться АТО
Віктор Муженко, якого \”Новое Время\” дістало на передовій, розповів, коли закінчаться бої і скільки мобілізованих ще потрібно армії.Глава Генштабу розповів, коли закінчиться АТО
Віктор Муженко, якого \”Новое Время\” дістало на передовій, розповів, коли закінчаться бої і скільки мобілізованих ще потрібно армії.
\”Я не хотів би називати конкретні терміни, але активна фаза буде завершена в недалекому майбутньому. Я думаю, що … Не хочу наперед загадувати, називати кількість днів і місяців. Напевно, це буде раніше, ніж через місяць\”, – сказав глава Генштабу в інтерв\’ю НВ.
На питання, чи потрібна в даний момент Україна та масштабна третя хвиля мобілізації, яку підтримав не так давно парламент, Муженко відповів наступне:
\”Мобілізація потрібна, але, напевно, в трохи менших обсягах, ніж це було задекларовано. Напевно, ми до цього прийдемо і чисельність мобілізованих буде менше, ніж планувалося\”.
Нові мобілізовані, за словами глави Генштабу, будуть спрямовані на укомплектування частин забезпечення для того, щоб бойові підрозділи звільнити від виконання невластивих їм завдань.
Повний текст інтерв\’ю з Муженко читайте в НВ №12 в п\’ятницю, 1 серпня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього