Глазьєв: Росія повинна завдати масованого авіаудару по Україні
У шизофреників з маніакальним бажанням вбивати нині загострення! Сергій Глазьєв пропонує розбомбити українську бронетехніку і артилерію. Про це радник Володимира Путіна заявив в ході круглого столу в Москві.Глазьєв: Росія повинна завдати масованого авіаудару по Україні
У шизофреників з маніакальним бажанням вбивати нині загострення! Сергій Глазьєв пропонує розбомбити українську бронетехніку і артилерію. Про це радник Володимира Путіна заявив в ході круглого столу в Москві.
«Хочу нагадати слова Черчілля:« Той, хто між ганьбою і війною вибирає ганьбу, отримує і війну, і ганьбу одночасно ». Це війна сучасна. Це не означає, що нам треба рухати наші танки на Київ, але, щонайменше, припинити геноцид населення ми вправі », – сказав він.
Він заявляє, що влада України взяла курс на мілітаризацію і мобілізацію населення проти Росії.
«Подивіться динаміку – якщо в грудні нацистів було 2 тис. осіб в Києві, в лютому – 20 тис., в травні їх вже 50 тис. Разом з військовослужбовцями, в середині літа їх буде 100 тис., в вересні їх буде 200 тис., до кінця року вони поставлять під рушницю 500 тис. осіб », – сказав Сергій Глазьєв і додав, що в Україні проводиться розконсервація військової техніки. «Ми отримуємо найпотужнішу військову машину, орієнтовану проти нас, нашпиговану нацистами, ідеологічно зарядженими проти Росії … Кінцевою метою цього всього дійства є війна з Росією. Ми не зможемо, втративши Донбас, зберегти мир, так як наступна мета, яка декларується – Крим », – сказав він.
На жаль, і таких уродів народила запорізька земля.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього