"Голий торт" вже у Хмельницькому
У світі солодощів і частувань доводиться завжди тримати руку на пульсі нових віянь і тенденцій. ТМ «Насолода» постійно стежить за новітніми трендами в кондитерській справі. І тому, ми раді представити вам найактуальнішу новинку сезону – торт у стилі рустік або ж як його по-іншому називають – «Naked cake » (у перекладі з англ.- голий торт)."Голий торт" вже у Хмельницькому
У світі солодощів і частувань доводиться завжди тримати руку на пульсі нових віянь і тенденцій. ТМ «Насолода» постійно стежить за новітніми трендами в кондитерській справі. І тому, ми раді представити вам найактуальнішу новинку сезону – торт у стилі рустік або ж як його по-іншому називають – «Naked cake » (у перекладі з англ.- голий торт).

Особливістю «Naked cake» є його оформлення. Основна ідея таких пригощань в тому, щоб усі шари були виставлені на показ. За бажанням клієнтів, ми прикрашаємо торт свіжими ягодами та фруктами або живими квітами.

«Naked cake» – це поєднання класики і сучасних віянь, традиційне прагнення до натуральності і природності об\’єднане з новаторським оформленням і актуальним стилем. Сьогодні торт в стилі рустік – це актуальна весільна тенденція. Все більше щасливих пар вибирають саме такі весільні торти. І ми раді, що можемо запропонувати своїм клієнтам цю цікаву новинку.

Приходьте в «Насолоду» за своїм «Naked cake» і ви по-справжньому оціните усі переваги новинки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього