Голова Державної регуляторної служби України відвідала Хмельниччину
Голова ДРС Ксенія Ляпіна в рамках робочого вiзиту відвідала Хмельниччину. На початку своєї зустрiчi Ксенія Ляпіна провела брифiнг з пресою та зустрілася з керівництвом областi, представниками бізнесу та громадськiстю мiста.Голова Державної регуляторної служби України відвідала Хмельниччину
Голова ДРС Ксенія Ляпіна в рамках робочого вiзиту відвідала Хмельниччину. На початку своєї зустрiчi Ксенія Ляпіна провела брифiнг з пресою та зустрілася з керівництвом областi, представниками бізнесу та громадськiстю мiста.

Пiд час семiнару – зустрічi «Дерегуляція як механізм руйнування бар’єрів для чесного бізнесу в Україні» Голова ДРС розповіла про напрямки регуляторної політики в Україні та про результати роботи Державної регуляторної служби України з виконання Плану заходів дерегуляції господарської діяльності, поліпшення бізнес-клімату та зменшення бар’єрів для ведення бізнесу. Також Ксенія Ляпіна презентувала спільноті Хмельниччини нову європейську методику, за допомогою якої можна порахувати вартість державних та місцевих регулювань для бізнесу – М-Тест.

Хмельниччина є досить динамiчно активним бiзнес середовищем, яке спiвпрацює i напрацьовує позицiї

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього