Голова Хмельницької адміністрації Загородний формує команду управлінців
За його словами, впродовж 16-20 березня, люди, які мають бажання працювати у команді, можуть подати свої пропозиції та документи у відділ кадрової роботи апарату облдержадміністрації з 9.00 до 17.00 години, або під час особистого прийому громадян в понеділок, 16 березня, з 10.00 до 15.00 години (1 пов. ОДА, кімната прийому громадян).Голова Хмельницької адміністрації Загородний формує команду управлінців
За його словами, впродовж 16-20 березня, люди, які мають бажання працювати у команді, можуть подати свої пропозиції та документи у відділ кадрової роботи апарату облдержадміністрації з 9.00 до 17.00 години, або під час особистого прийому громадян в понеділок, 16 березня, з 10.00 до 15.00 години (1 пов. ОДА, кімната прийому громадян).
\”З метою забезпечення прозорості та дотримання демократичних засад в підборі держлусжбовців, облдержадміністрація розпочинає формування дієвого кадрового резерву. Сподіваємося, що до нас прийдуть фахові та патріотично налаштовані люди, які готові працювати на теренах краю, втілюючи в життя послідовну позицію Президента та Уряду країни\”, – сказав Загородний.
Вимоги:
– детальна біографічна довідка з фото, де буде вказана освіта, трудовий шлях та історія успіху претендента,
– стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування не менш як три роки або наявність стажу роботи, не менш як п\’ять років, на керівних посадах (бажано),
– вказати орган в структурі державної виконавчої влади області та посаду, на яку претендує кандидат, а також своє бачення роботи на посаді з урахуванням принципів та засад державної служби України.
Рішення щодо відбору кандидатів буде прийматися після перевірки інформації, поданої у документах, та, в разі необхідності, особистих співбесід.
Довідки за тел.: (0382) 76-57-92, 65-72-26.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього