Голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот пропонує депутатам 30 січня розглянути обласний бюджет на 2014 рікГолова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот підписав розпорядження про скликання позачергової сесії обласної ради шостого скликання на 30 січня о 10 годині ранку.
Як повідомляє офіційний сайт облради, на порядок денний виноситься питання «Про обласний бюджет на 2014 рік».Голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот підписав розпорядження про скликання позачергової сесії обласної ради шостого скликання на 30 січня о 10 годині ранку.

Як повідомляє офіційний сайт облради, на порядок денний виноситься питання «Про обласний бюджет на 2014 рік».

Як повідомляв НГП, через відсутність бюджету на цей рік досі голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха на початку року підписав розпорядження про витрати обласного бюджету на І квартал 2014 року.

Зокрема, видатки загального фонду обласного бюджету становлять 669 млн. 115 тис. грн, видатки спеціального фонду – 23 млн. 944 тис. грн.

У січні-березні на галузь охорони здоров’я передбачено 129,2 млн. грн, освіту і науку – 105,3 млн. грн, соціальний захист – 18,9 млн. грн, культуру – 17,9 млн. грн.

Обсяг резервного фонду обласного бюджету на I квартал визначений у розмірі 138,8 тис. грн.

За матеріалами: Незалежного громадського порталу

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього