Голова Хмельницької обласної ради вважає безпідставним зростання цін на гречку
За інформацією сектору у Хмельницькій області Державної інспекції України з контролю за цінами з середини листопада відбувається дестабілізація цінової ситуації на гречану крупу на ринках ХМСТ «Кооператор», МКП «Ранковий», у торгових мережах ТМ «Економ» і ПрАТ «Бакалія». Причомуї по всій Україні безпідставний сплеск ціни на гречку зафіксований лише на Хмельниччині.Голова Хмельницької обласної ради вважає безпідставним зростання цін на гречку
За інформацією сектору у Хмельницькій області Державної інспекції України з контролю за цінами з середини листопада відбувається дестабілізація цінової ситуації на гречану крупу на ринках ХМСТ «Кооператор», МКП «Ранковий», у торгових мережах ТМ «Економ» і ПрАТ «Бакалія». Причомуї по всій Україні безпідставний сплеск ціни на гречку зафіксований лише на Хмельниччині.
Закупівельні ціни в області на зерно гречки врожаю 2014 року складають від 3000 грн/т до 4200 грн/т. І місцеві підприємства-виробники крупи гречаної цьогоріч не декларували зміни своїх оптово-відпускних цін.
«Я вважаю неприпустимим необґрунтоване підвищення цін на гречку, – наголошує голова обласної ради Іван Гончар. – Тому звертаюсь до усіх виробників та постачальників крупи не допустити дестабілізації цінової ситуації. Закликаю також і голів районних рад, міських, сільських та селищних голів спрямувати свої зусилля на недопущення підвищення ціни на гречану крупу».
Водночас, головою обласної ради дано доручення відповідним контролюючим органам вжити усіх необхідних заходів щодо недопущення необґрунтованого росту цін на гречану крупу на Хмельниччині.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього