Голова Хмельницької облради привіз харчі “майданівцям” та поспілкувався з нимиГолова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот привіз харчі активістам місцевого Майдану та поспілкувався з ними.
Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив сам посадовець.Голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот привіз харчі активістам місцевого Майдану та поспілкувався з ними.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив сам посадовець.

“Близько 12 ночі вчорашнього дня я з доньку приїхав на Майдан. Спочатку люди сприйняли мій візит вороже, але потім у нас зав’язалося толерантне спілкування. Як з’ясувалося, люди не до кінця обізнані, з ким потрібно проводити переговори. А діалог обов’язково має бути. Інакше програємо усі”, – вважає голова облради.

Пан Дерикот заявив, що протестувальники вимагали, аби він вийшов з Партії регіонів.

“Це не було би проблемою, якщо я пройшов до облради за списками партії влади. А так громада Старокостянтинова підтримала мене по мажоритарці. Перш ніж приймати таке рішення (про вихід з ПР – НГП), необхідно запитати моєї громади”, – сказав він.

Крім того, голова облради привіз активістам місцевого Майдану харчі.

Наразі Микола Дерикот на лікарняному. Він проходить лікування в обласному кардіодиспансері. Його туди було шпиталізовано 24 січня після подій із захопленням будівлі Хмельницької ОДА.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього