Керівництво Ощадбанку спростувало інформацію, що поширюється рядом регіональних підрозділів держбанку, про вимоги уряду щодо переведення виплати заробітної плати співробітникам держпідприємств і бюджетних організацій у державні банки
Голова Ощадбанку Андрій Пишний: «Вимоги переводити бюджетників у держбанки ніколи не існувало»Голова Ощадбанку Андрій Пишний: «Вимоги переводити бюджетників у держбанки ніколи не існувало»
Керівництво Ощадбанку спростувало інформацію, що поширюється рядом регіональних підрозділів держбанку, про вимоги уряду щодо переведення виплати заробітної плати співробітникам держпідприємств і бюджетних організацій у державні банки.
Як заявив у ході інтерв’ю ЗМІ голова правління Ощадбанку Андрій Пишний, розпорядження Кабінету Міністрів України щодо примусового переведення державних і комунальних підприємств на обслуговування в державні банки ніколи не існувало. «Такого розпорядження немає та ніколи не було», – заявив Андрій Пишний, відповідаючи на запитання журналістів про використання держбанками адміністративних методів конкуренції на ринку шляхом примусового переведення на обслуговування державних і бюджетних підприємств.
За словами Пишного, отримувати зарплатні картки Ощадбанку працівникам держструктур і бюджетних підприємств зовсім не обов’язково, активна робота з бюджетниками з боку держбанків – це не більше ніж стандартна практика пропозиції банками своїх послуг споживачам. Ті ж випадки, коли співробітники Ощадбанку пропонували органам влади та бюджетним підприємствам негайний перехід на обслуговування під приводом існування відповідних директив уряду, Андрій Пишний назвав конкуренцією.

«На початку дев’яностих багато банків стали рости за рахунок того, що забирали частину клієнтів з державних Ощадбанку, Промінвестбанку, Укрсоцбанку, Укрексимбанку. І це добре. Але зараз ми маємо намір конкурувати, – зазначив Андрій Пишний. – Наявність черг у відділеннях банку – це добре чи погано? Для банку це добре, оскільки показує, що в нас є клієнти, що будуть з нами в будь-якому разі».

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,