Хмельницький обласний онкологічний диспансер відтепер очолюватиме В’ячеслав Мороз, який до цього був головним лікарем Хмельницької міської поліклініки №1. Таке кадрове рішення прийняли сьогодні депутати Хмельницької обласної ради.

Як повідомляє сайт “Є”, депутати 57 голосами “За” із 72 присутніх завердили В’ячеслава Мороза на посаду.

В’ячеслав Мороз із 1998 і аж до 2007 років працював онкохірургом Хмельницького обласного онкологічного диспансеру, а з того часу і до нині – очолював поліклініку. Крім того, у липні минулого року В’ячеслава Мороза призначили головним позаштатним онкологом Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА.

У попереднього головного лікаря онкодиспансеру Леоніда Бриндікова, який очолював медзаклад з 2001 року, ще на початку травня цього року закінчився контракт. З того часу він працював із приставкою “тимчасово виконуючий обов’язки”. За повідомленням облради, він більше не подавав свою кандидатуру на посаду головлікаря.

До речі, щодо інших претендентів на посаду головного лікаря Хмельницького обласного онкодиспансеру, то за інформацією обласної ради, їх було, окрім В’ячеслава Мороза, ще двоє – головний позаштатний обласний онкогінеколог Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА, кандидат медичних наук Тетяна П’ятницька та онкогінеколог Ярослав Степанець. Під час провдення конкурсу, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яків Цуглевич надав конкурсній комісії висновки Департаменту щодо відповідності поданих кандидатур кваліфікаційним вимогам для даної посади. І у результаті серед трьох кандидатур до конкурсу був допущений лише В’ячеслав Мороз, а його конкуренти були відхилені ще на етапі засідання конкурсної комісії, хоч і деякі депутати облради, які брали участь у роботі конкурсної комісії, протестували проти цього.

У кулуарах влади подейкують, що кандидатуру В’ячеслава Мороза, який, за інформацією з достовірних джерел, є ще й позаштатним радником губернатора, на посаду головного лікаря обласного онкодиспансера пролобіювали високопосадовці Хмельницької ОДА.

 

 

 

 

 

 

Також по темі

У Хмельницькому через мову “свободівці” зірвали сесію облради. Російськомовному гендиректору ХАЕС довелося викликати “швидку”

Пленарне засідання сесії Хмельницької обласної ради розпочалося зі