Головним податківцем Одещини призначено хмельничанина
Головне управління Державної фіскальної служби в Одеській області очолив Ігор Сінгаєвський.Головним податківцем Одещини призначено хмельничанина
Головне управління Державної фіскальної служби в Одеській області очолив Ігор Сінгаєвський.
Ігор Петрович Сингаївський народився 2 серпня 1970 року в місті Славута Хмельницької області. Закінчив Українську сільськогосподарську академію в 1991 році і Національний університет «Острозька академія» в 2002 році. В податкових органах – з 1992 року. Заслужений економіст України.
До призначення і. о. начальника Головного управління Міндоходов в Одеській області Ігор Сінгаєвський з вересня 2011 року очолював Головне управління Міндоходов в Хмельницькій області, а з квітня 2013 року – Головне управління Міндоходов в Волинській області України.
\”Я глибоко переконаний в тому, що між податківцями і підприємцями не повинно бути ніяких бар\’єрів. А я, як юний піонер, завжди готовий з представниками громадськості та бізнесу Одещини сідати за круглий стіл і обговорювати абсолютно всі хвилюючі їх питання. У тому числі і можливе зниження податкового навантаження. Якщо це дозволяють обставини та умови. І подальше спрощення адміністрування податкових платежів. При наявності тих же, що вирішують це факторів. Двері мого кабінету завжди відкриті для діалогу. Особливо якщо ця розмова планується і обіцяє бути конструктивною. А не грою в одні ворота\”, – сказав Сингаївський після призначення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього