Головний міліціонер Хмельниччини закликав місцеву громаду долучитися до процесу реформування органів внутрішніх справ
Начальник УМВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин прозвітував перед місцевою громадою про результати діяльності міліції Хмельниччини та розповів про перспективи реформування правоохоронної системи.Головний міліціонер Хмельниччини закликав місцеву громаду долучитися до процесу реформування органів внутрішніх справ
Начальник УМВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин прозвітував перед місцевою громадою про результати діяльності міліції Хмельниччини та розповів про перспективи реформування правоохоронної системи, про це повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.
У рамках реалізації положень меморандуму про співпрацю між УМВС України в Хмельницькій області та місцевими громадськими організаціями начальник обласного управління внутрішніх справ Микола Семенишин виступив перед громадою зі звітом.
Загалом зустріч тривала близько 2,5 годин, і громадські активісти почули від очільник міліції не тільки детальний звіт по кожному з напрямків роботи правоохоронців, а й відповіді на всі питання, які їх цікавили.
На початку свого виступу Микола Олександрович окреслив пріоритетні напрямки роботи міліції, серед яких — неухильне реагування на всі злочини і повідомлення громадян, виявлення осіб, які поширюють сепаратистські настрої та причетні до незаконного обігу зброї, протидія наркоманії та корупції, боротьба з гральним бізнесом, забезпечення безпеки дорожнього руху та громадського порядку. Начальник міліції озвучив основні кількісні та якісні показники роботи правоохоронців по кожному з напрямків, зазначивши, що загалом з початку року уже зареєстровано близько 80 тисяч звернень та повідомлень громадян про злочини та події. І ця цифра, переконаний начальник УМВС, свідчить в тому числі і про збільшення довіри населення до правоохоронних органів.
Чимало уваги приділили під час розмови і кадровим питанням, адже сьогодні активно триває процес очищення та реформування органів внутрішніх справ, до якого Микола Семенишин закликав долучатися і місцеву громаду, зокрема, повідомляти про відомі їм факти неналежної та непрофесійної поведінки працівників міліції.
Також громаду цікавив хід розслідування останніх резонансних подій на території області, серед яких трагічне ДТП у Летичівському районі, в якому загинула сім’я дільничного, а також пошуки останнього в’язня-втікача. Крім того, начальник УМВС під час розмови з громадянами отримав інформацію про правопорушення, по яких одразу ж дав своїм підлеглим вказівку провести відповідні перевірки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього