Сьогодні Олександр Розізнаний, начальник управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області, розпочав свій ранок із загартовуючих процедур. Він вилив на себе відро крижаної води з колодязя

Головний міліціянт Хмельниччини облився холодною водоюГоловний міліціянт Хмельниччини облився холодною водою

Сьогодні Олександр Розізнаний, начальник управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області, розпочав свій ранок із загартовуючих процедур. Він вилив на себе відро крижаної води з колодязя.

«Сьогодні я відповів на виклик Ірини Трунової (начальник управління культури, релігій та національних меншин Хмельницької ОДА – авт..) і долучився до міжнародного благодійного флешмобу Ice Bucket Challenge. Хто ще не знає, скажу, що люди по всьому світу обливаються холодною водою і закликають зробити це інших, щоб привернути увагу до благодійності. Я хочу привернути увагу до благодійності на користь військових та правоохоронців, які сьогодні перебувають у зоні АТО. Їм потрібна ваша підтримка і допомога, бо саме від них зараз залежить доля нашої країни і кожного з нас», – написав головний міліціонер Хмельниччини на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, «Подільська.info» писала, що фронтмен хмельницького гурту «Мотор’ролла» Сергій «Сєня» Присяжний, який теж долучився до цієї акції, кинув виклик Ірині Труновій. У Хмельницькому до міжнародного благодійного флешмобу Ice Bucket Challenge уже приєдналося чимало відомих людей – власники торгової марки «Насолода» родина Гакалів, громадський діяч Степан Кушнір та інші.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього