Головний освітянин Хмельницького оголосив бій репетиторству
Роман Миколаїв взявся викорінювати додаткові платні уроки з навчальних закладів.Головний освітянин Хмельницького оголосив бій репетиторству
Начальник Хмельницького управління освіти Роман Миколаїв взявся викорінювати додаткові платні уроки з навчальних закладів. У відеозверненні він закликає директорів шкіл присікати подібну практику.
«Неприпустимо, коли репетитором для учня є його ж учитель з цього предмета. Ми прекрасно розуміємо, для чого такі схеми робляться. Коли раптом в учня занижуються оцінки і після відвідин кількох занять оцінки піднімаються – таких явищ не повинно бути у наших школах. Я наголошую для директорів – треба брати ці явища під жорсткий контроль, присікати всіх, хто буде порушувати цей припис».
Це стосується платних індивідуальних занять у стінах ЗОШ. Що ж до репетиторства поза межами навчального закладу та для учнів не своїх шкіл – будь ласка.
«Кожен вчитель має повне право на додатковий заробіток. Тут добра воля батьків, вчителів, учнів. Тому того, що відбувається за межами школи, ми не торкаємося, та й не маємо права цього робити», – каже Роман Миколаїв. Якщо ж його слова не почують, обіцяє знайти спосіб достукатись до кожного.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього