У Хмельницькому міськрайонному суді слухають справу про ДТП, в якому загинула 81-річна євгенія Слищук. Обвинуваченим по цій справі проходить начальник Держекоінспекції області Віталій Гуменюк.

Нагадаємо, посадовець ще 16 жовтня 2014 року у центрі Хмельницькому на своєму позашляховику на смерть збив літню жінку. ДТП сталася на перехресті вулиць Володимирської і Соборної. Лише через два роки Віталію Гуменюку правоохоронці таки оголосили підозру, а тепер передали справу й до суду.

Як пише сайт “Є”, перше судове засідання відбулося 20 лютого. Тоді на суд з’явився сам підозрюваний і один із синів загиблої жінки, Олексій Слищук. Свідки не прийшли. У ході судового засідання Віталій Гуменюк повідомив, що вину свою повністю заперечує і покази даватиме після дослідження всіх доказів у справі.

Уже першого березня суд заслухав свідків. Із більше десяти заявлених, з’явилось лише троє. Через це суд переніс слухання справи ще на 20 березня.

“Інші свідки, які були заявлені стороною обвинувачення, не прийшли, тому ми не можемо проводити подальший розгляд справи. Необхідно повторно направити виклики свідкам, які сьогодні не з’явилися”, – зазначив прокурор Віктор Арсенюк.

За словами старшого сина потерпілої Олексія Слищука, відразу після похорону матері, слідчий йому і брату казав, що очевидців тих подій дуже мало.

“Коли відразу після похорону ми з братом прийшли до слідчого, він сказав, що існує проблема з тими свідками, які були очевидцями, які бачили, як він наїжджав. Такі, що вже бачили факт, що відбувся, є. Коли ж нам зачитували обвинувачення, проходило більше 10 свідків. Адвокати підозрюваного до цього списку додали ще кілька осіб”, – розповідає Олексій Слищук.

Каже, що відразу після трагедії Гуменюк розповідав йому, що не спеціально наїхав.

Син загиблої під колесами автівки Гуменюка бабусі просить найсуворішого покарання для винуватця

“Гуменюк нам раніше говорив, що він наїхав, але він не спеціально. У нас з братом було навіть співчуття до нього. Але коли сказав, що він нічого і нікого, і не винен, то я вирішив – покарання має бути найсуворіше”, – додає постраждалий.

 

Залиште коментар

Також по темі

«ДІЙСНО  ПРАЦЮЄ!»: для бізнесу Хмельниччини стартував новий рекламний продукт

Реклама – рушій для будь-якого бізнесу. Це один