Головного лікаря Віньковецької ЦРЛ звільнено законно - вердикт Апеляційного суду
Звільнений за вчинення корупційних правопорушень, головний лікар Віньковецької райлікарні, вважаючи своє звільнення незаконним, ініціював судовий розгляд про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу і відшкодування шкоди.Головного лікаря Віньковецької ЦРЛ звільнено законно - вердикт Апеляційного суду
Звільнений за вчинення корупційних правопорушень, головний лікар Віньковецької райлікарні, вважаючи своє звільнення незаконним, ініціював судовий розгляд про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу і відшкодування шкоди.
Рішенням суду першої інстанції позов було частково задоволено: скасовано рішення сесії Віньковецької районної ради про звільнення головного лікаря з роботи; позивача поновлено на посаді головного лікаря Віньковецької ЦРЛ.
Вважаючи таке рішення Віньковецького районного суду незаконним, Віньковецька районна рада, Віньковецька ЦРЛ, та третя особа – громадська організація \”Віньковецьке районне об’єднання \”Майдан\” – звернулись з апеляційними скаргами до апеляційного суду Хмельницької області.
Як зазначено в повідомленні апеляційного суду Хмельницької області, колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ не погодилась із такими висновками місцевого суду і скасувала його рішення.
Апеляційним судом таке рішення мотивовано тим, що особа, яка займала керівну посаду і вчинила корупційне діяння, за будь-яких обставин не може залишатись керівником.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього