Головного медика Хмельницького звільнили, щоб посадити в інше крісло
Михайло Василишин з 19 квітня вже керує управлінням організації лікувально-профілактичної роботи та розвитку медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.Головного медика Хмельницького звільнили, щоб посадити в інше крісло
Михайло Василишин з 19 квітня вже керує управлінням організації лікувально-профілактичної роботи та розвитку медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.
Нагадаємо, головного медика Хмельницького звільнили 18 квітня. Підстава – заява Михайла Василишина та лист від обласного відомства охорони здоров’я. Наразі шукають того, хто б міг очолити медицину обласного центру. Вже є одна кандидатура. Це нейрохірург обласної лікарні Борис Ткач. У 2014 він вже намагався сісти в керівне крісло. Щоправда, у Департаменті облдержадміністрації. Але тоді його «забракував» губернатор Леонід Прус. Мовляв, він сумнівається у його професійності як керівника. Тож нині кандидатуру Бориса Ткача як начальника міського управління охорони здоров’я обговорюють у професійних колах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього