У Кам'янець-Подільському 15 безробітних жінок на семінарі вчили бути впевненимиУ Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Жінка на ринку праці», в якому взяли участь 15 безробітних жінок.У Кам'янець-Подільському 15 безробітних жінок на семінарі вчили бути впевненимиУ Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Жінка на ринку праці», в якому взяли участь 15 безробітних жінок.

Сформувати у жінок впевненість у власних силах, знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, підвищити обізнаність щодо реалізації та захисту своїх прав і законних інтересів при працевлаштуванні – один із основних напрямів активних заходів служби зайнятості у сприянні працевлаштуванню осіб жіночої статі.

В ході семінару були розглянуті та проаналізовані гендерні стереотипи, що склалися в суспільстві та перші кроки для їх подолання, жінки отримали практичні рекомендації щодо реалізацій своїх очікувань та досягнення успіхів в житті, корисні поради щодо розвитку вмінь самостійного пошуку роботи, опанування технології самопрезентації. За допомогою вправ та рольових ігор учасниці обговорили весь процес працевлаштування – до (психологічна та моральна підготовка, мотиваційний компонент) і після отримання нової роботи (адаптація).

Кожна з учасниць заходу мала змогу висловити свої думки, а в результаті – підвищити впевненість у власних силах, рівень самооцінки, знайти оптимальні моделі поведінки при вирішені життєвих проблем, пов’язаних з працевлаштуванням.

По завершенні семінару жінки подякували фахівцям міського центру зайнятості за змістовно проведений захід. В свою чергу, фахівці центру зазначили, що активність самої жінки на ринку праці – найбільша запорука її успіху у працевлаштуванні.

Хмельницький регіональний центр зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього