fasolya-1

Вивчати стан освіти та управління навчальними закладами поїхав до Чехії директор департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля. Про це він повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук», постячи фотографії «родзинок» європейської країни.

Журналістам «ПОДІЛЬСЬКА.ІНФО» головний освітянин області зізнався, що, відвідавши одну з опорних шкіл сільської місцевості Карловарського краю, здобутий  досвід ефективного управління освітніми закладами  тепер поширюватиме в опорних школах Хмельниччини. До речі, їх створено уже чотири.

Делегацію з України, яку очолює Олег Фасоля, вразила також ефективність використання бюджетних коштів на утримання закладів освіти та рівень їх матеріального забезпечення.

«А ще надзвичайно цікавою та корисною була зустріч у Міністерстві освіти, молоді та спорту Чеської Республіки. До речі, тамтешні керівники закладів освіти готові до самостійної роботи, самостійного прийняття рішень та до відповідальності за прийнятті рішення, і в уряді ініціативу директорів підтримують», – каже чиновник.

Навчальний візит для працівників освіти України відбувся в межах програми міжнародного співробітництва між Україною та Чеською Республікою за ініціативи Інституту європейської політики ЄВРОПЕУМ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього