Голову Хмельницької ОДА записали у "скоти"У \”базі даних осіб, які порушують права громадян України\” з\”явився перший представник Хмельниччини – губернатор області Василь Ядуха.У \”базі даних осіб, які порушують права громадян України\” з\”явився перший представник Хмельниччини – губернатор області Василь Ядуха.

Посадовця звинувачують у захопленні землі та ставків.

– За інформацією джерел, використовує своє посадове становище, щоб прибрати до своїх рук земельні ділянки та стави Хмельницької області. Змушує переписувати на свою доньку та сина ліквідні підприємства. З задіюванням викладачів Хмельницького університету регіонального управління та права змушував студентів отримувати по 2 га землі під ОСГ поблизу обласного центру та одразу ж дарувати земельні ділянки своїй дружині, – йдеться у описі під фото губернатора.

Як до цього ставиться сам Василь Степанович, наразі невідомо. Журналісти \”ВСІМ\” намагалися зв\”язатися з прес-службою посадовця, але за номером ніхто не відповів, ймовірно, через те, що робочий день на цей момент вже закінчився.

У четвер, 6 лютого, зранку, ми знову спробуємо отримати коментар від прес-служби голови Хмельницької ОДА. За оновленням слідкуйте на vsim.ua.

Нагадаємо, у проекті \”#НеБутиСкотом\”, створеним партією \”Демократичний Альянс\” будь-який користувач мережі може розмістити інформацію про чиновника, який зловживає владою та службовим становищем. І головне – потрібно надати докази таких порушень. Інакше інформація на сайті не з\”явиться.

– У нас діє принцип презумпції вини посадових осіб. Якщо ви вважаєте, що профіль скота створено на сайті випадково, і він не вчиняв протиправних дій проти громадян України — напишіть нам про це, обґрунтувавши свою позицію, – йдеться у поясненні авторів проекту.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього