Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар заявив, що з наступного понеділка адміністрація не отримає ні копійки і «піаритися будуть за свої кошти».

Гончар про ударівців: Я з цими людьми більше розмовляти не буду!Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар заявив, що з наступного понеділка адміністрація не отримає ні копійки і «піаритися будуть за свої кошти».
Таку заяву чиновник зробив під час чергового засідання ради майдану в п\’ятницю, 4 липня. А все через те, що розбиратися у подіях, які відбувалися 2-3 липня у Хмельницькій ОДА приїхали ті ж самі хлопці, які при владі Януковича «били і травили газом» самого Івана Ярославовича, коли той приїхав на зустріч зі свободівкою Іриною Фаріон.

Гончар про ударівців: Я з цими людьми більше розмовляти не буду!

«Сідати з цими людьми за стіл переговорів? А що змінилося в їхній поведінці з тієї пори?», – риторично запитав свободівець Іван Гончар.

Щодо дій своїх колег по обласній лінії влади, Іван Ярославович зазначив, що «тепер кожен за себе і париться за свої гроші».

«Я їх (представників Удару, які обійняли посади в Хмельницькій ОДА – авт.) завжди закривав і допомагав, але після того, як тобі плюють в обличчя… В мене є своя точка зору: після того, що сталося, я з цими людьми ні про що більше розмовляти не буду! І нехай ображаються на мене», – заявив голова обласної ради Іван Гончар.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього