Свободівець під час спілкування з жителями району акцентував увагу на тому, що в цей нелегкий час, коли сусідня держава прагне загарбати нашу українську землю, вбиваючи українців і порушуючи міжнародні норми та норми моралі, українці зобов\’язані згуртуватися перед ворогом і дати гідну відсіч агресору.
Ігор Сабій відвідав Білогірщину29 червня 2014 року народний депутат України, член депутатської фракції Всеукраїнське об\’єднання \”Свобода\” Ігор Сабій здійснив робочий візит до Білогірського району Хмельницької области.

Під час відвідування району націоналіст разом з головою Білогірської районної державної адміністрації Хмельницької области Андрієм Поліховським побували у низці населених пунктів, зокрема смт Білогір\’я, селах Квітневе, Степанівка, де провели зустрічі з мешканцями району, обговорили шляхи вирішення проблемних питань громади.
Ігор Сабій відвідав Білогірщину

Свободівець під час спілкування з жителями району акцентував увагу на тому, що в цей нелегкий час, коли сусідня держава прагне загарбати нашу українську землю, вбиваючи українців і порушуючи міжнародні норми та норми моралі, українці зобов\’язані згуртуватися перед ворогом і дати гідну відсіч агресору. Ігор Сабій наголосив, що росіяни сподіваються на те, що українці не зможуть об\’єднатися, захищаючи тільки свої власні інтереси. Однак це не так. \”Часи, коли кожний був сам за себе закінчилися. Громада усвідомлює і розуміє, що Революція гідности, яка відбулася в Україні, дала потужний поштовх до об\’єднавчих змін як у загальнодержавному, так і у місцевому значенні. Тепер ми вже не хохли, тепер ми свідома українська нація, яка бореться і боротиметься за свою свободу. І у цій боротьбі ми будемо переможцями!\” – підкреслив народний депутат.

Голова Білогірської райдержадміністрації Андрій Поліховський, продовжуючи думку народного депутата, зазначив, що ніхто і ніщо не зможе завадити змінам, які розпочинаються в районі. \”Якщо хтось думає, що може жити так, як він хоче, не думаючи про простих людей, як це було за попередньої влади, то він глибоко помиляється. – підкреслив очільник району. – Всі дії районної влади вже спрямовані на поліпшення добробуту кожного жителя Білогірщини. А хто цього ще не зрозумів, то нехай робить відповідні висновки і виправляється, щоб не було пізно\”.

Мешканці Білогірського району під час спілкування висловили вдячність Ігореві Сабію за те, що він дбає про район, допомагаючи громаді і не забуваючи про той кредит довіри, наданий йому під час обрання до Верховної Ради.

Після богослужіння у Храмі святої преподобної мучениці Параскеви Сербської УПЦ КП у селі Сепанівка Ігор Сабій подарував релігійній громаді кіот до ікони мучениці Параскеви Сербської, яка раніше також була подарована громаді націоналістом.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього