У суботу вночі горіло приміщення колишньої меблевої фабрики, що розташована у Хмельницькому на вулиці Старокостянтинівське шосе, 26. Загорання сталося у дворі, з боку офісних приміщень, за колишнім   клубом “Токіо”. Ймовірна причина пожежі – підпал.

Як стало відомо із власних джерел, приміщення меблевої фабрики, яке належить фірмі Олександра Скочеляса, депутата Хмельницької міської ради від ВО “Батьківщина” та керівнику міського осередку цієї політичної сили, намагалися спалити.

У керівництві Хмельницької міської організації ВО “Батьківщина” цей підпал пов’язують не лише із депутатською та підприємницькою діяльністю Олександра Скочеляса, але й із залякуванням депутата та очільника хмельницьких “біло-сердечних”  політичними опонентами.

Нагадаємо, що Олександр Скочеляс є одним із забудовників міста Хмельницького. Його будівництва часто стають темами скандальних журналістських розслідувань щодо незаконних будівництв. Крім того, уже кілька разів Олександр Скочеляс ставав героєм всеукраїнських сюжетів, які, за інформацією з неофіційних джерел, замовлялися опонентами політика.

Це уже друга пожежа, пов’язана із Олександром Скочелясом. У березні минулого року на автостоянці по вулиці Прибузькій, неподалік багатоповерхівки, у якій прописаний депутат, згоріло авто «Porshe Panamera», на якому їздив Скочеляс. Тоді причиною згорання дорогого спорткара теж був підпал, але винних у цьому поліція краю досі так і не знайшла.

 

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою