Горіла Хмельницька АЕС. Умовно...
15 червня на території Хмельницької АЕС відбулося комплексне пожежно-тактичне навчання з ліквідації умовної пожежі, що виникла в приміщенні кабельного напівповерху блоку спеціальної водяної очистки.Горіла Хмельницька АЕС. Умовно...
15 червня на території Хмельницької АЕС відбулося комплексне пожежно-тактичне навчання з ліквідації умовної пожежі, що виникла в приміщенні кабельного напівповерху блоку спеціальної водяної очистки.

За тактичним задумом, внаслідок короткого замкнення кабельної продукції сталося її загоряння. Внаслідок пожежі виникло сильне задимлення, пожежа загрожувала суміжним та розташованим вище приміщенням. Ліквідувати пожежу первинними засобами пожежогасіння не вдалось, автоматична система пожежогасіння не спрацювала.

До прибуття рятувальників пожежа розповсюдилась площею 110 кв. м. Вогнеборці в складі п’яти ланок газодимозахисної служби отримали радіаційний допуск, провели розвідку та приступили до гасіння пожежі, а також захисту найбільш важливого технологічного обладнання. Одночасно з ліквідацією умовної пожежі працівники ДСНС евакуювали оперативний персонал із небезпечної зони та передали медикам.

Загалом, до проведення навчань було залучено 32 рятувальники на дев’яти 9 пожежних і спеціальних автомобілях, а також працівники відповідних аварійних підрозділів Хмельницької АЕС.

Рятувальники вкотре відпрацювали злагоджені дії між усіма аварійними службами станції під керівництвом штабу пожежогасіння, – повідомили у ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Горіла Хмельницька АЕС. Умовно...Горіла Хмельницька АЕС. Умовно...

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього