Городоцьке комунальне підприємство оштрафували на 6 тисяч грн
Розглянувши звернення депутатів Городоцької міської ради, Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП «Гродоккомунсервіс» на 6 тис. грн.Городоцьке комунальне підприємство оштрафували на 6 тисяч грн
Розглянувши звернення депутатів Городоцької міської ради, Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП «Гродоккомунсервіс» на 6 тис. грн за зловживання монопольним (домінуючим) становищем та визнало бездіяльність виконавчого комітету Городоцької міської ради порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.
Рішеннями виконавчого комітету Городоцької міської ради від 27 січня 2015 року №3 та №4 для КП «Городоккомунсервіс» були затверджені тарифи з централізованого водопостачання і водовідведення та тарифи з вивезення та захоронення твердих побутових відходів від населення та підприємств, організацій.
Відділення встановило, що КП «Городоккомунсервіс» не довело до відома споживачів інформацію про загальний розмір тарифів та причини їх зміни як це передбачено чинним законодавством, а саме: через розміщення на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування в мережі інтернет або у друкованому засобі масової інформації місцевої сфери розповсюдження. Такі дії призвели до ущемлення прав споживачів, оскільки споживачі не мали можливості подати свої зауваження та пропозиції щодо формування розміру тарифів, які повинні були обов’язково бути враховані суб’єктом господарювання при розгляді тарифів.
Разом з тим, виконавчий комітет Городоцької міської ради, відповідно до Законів України \”Про житлово-комунальні послуги\” та \”Про місцеве самоврядування в Україні\”, зобов’язаний був здійснювати контроль за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів та відповідно до своїх повноважень здійснювати контроль за дотриманням стандартів, нормативів, норм, порядків і правил у сфері житлово-комунальних послуг.
Бездіяльність виконавчого комітету Городоцької міської ради створила умови для вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції КП «Городоккомунсервіс».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього