Городоцький ансамбль "Колібрі" став Чемпіоном України
З 5 по 7 грудня 2014 року у приміщенні концерт-холу \”HOLIDAY\” у ТРЦ \”Подоляни\” в місті Тернополі відбулася IX Всеукраїнська танцювальна олімпіада. Танцюристи-спортсмени з усіх куточків України та із-за кордону боролися за звання найкращих.Городоцький ансамбль "Колібрі" став Чемпіоном України
З 5 по 7 грудня 2014 року у приміщенні концерт-холу \”HOLIDAY\” у ТРЦ \”Подоляни\” в місті Тернополі відбулася IX Всеукраїнська танцювальна олімпіада. Танцюристи-спортсмени з усіх куточків України та із-за кордону боролися за звання найкращих.
У змаганнях взяли участь понад 2000 учасників, 100 танцювальних колективів з трьох країн світу. Хмельниччину гідно представляли три групи зразкового ансамблю танцю \”Колібрі\” Городоцького районного Будинку культури.
У командних змаганнях молодша, середня та старша групи зразкового ансамблю танцю \”Колібрі\” вибороли у своїх підгрупах три перемоги та стали Чемпіонами України.
Учасники ансамблю – діти віком від 5 до 13 років. Колектив є постійним учасником регіональних та Всеукраїнських змагань, олімпіад, фестивалів та конкурсів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього