Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун вважає, що подальшу долю недіючого військового госпіталю у Хмельницькому (мікрорайон Ракове) мають вирішити Міноборони і МВС.

Про це вона зазначила під час спілкування з журналістами у понеділок, передає “Незалежний громадський портал”.

“Рішення за Полтараком і Аваковим. З іншого боку, у мирний час Міноборони планувало велике скорочення своїх закладів, у тому числі госпіталів. І те, що сьогодні у Хмельницькому не працює військовий госпіталь, можливо полягає у невизначеності його подальшого призначення”, – припустила Супрун.

У коментарі НГП міський голова Хмельницького Олександр Симчишин повідомив, що військовий госпіталь з територію у кілька гектарів землі не використовується близько 10 років.

“На сьогодні хмельницька прикордонна академія готова перепрофілювати його в реабілітаційний центр і виділяти відповідне фінансування. Необхідна згода Міністра оборони”, – наголосив мер.

Нагадаємо, ще кілька років назад, за мерства Сергія Мельника, ішла мова про передачу військового госпіталю у мікрорайоні Ракове у комунальну власність міста Хмельницького. За задумом тодішньої міської влади, на місця госіталю мали облаштувати ще одну міську лікарню.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього