Грабіжника шукають у Городку
Напад злочинця пережила 57-річна жінка. О 23-ій годині городчанка крокувала вулицею 1-го Травня, коли на неї напав лиходій. Видер з рук сумку і втік. У сумці були гроші – 400 гривень та стільниковий телефон.Грабіжника шукають у Городку
Напад злочинця пережила 57-річна жінка. О 23-ій годині городчанка крокувала вулицею 1-го Травня, коли на неї напав лиходій. Видер з рук сумку і втік. У сумці були гроші – 400 гривень та стільниковий телефон.

Про небезпеку ходіння наодинці темними місцями свідчить і випадок у Шепетівці. Шепетівка місто відоме Павкою Корчагіним з його книжкою про будову вузькоколійної залізниці. У самому ж місті, цілодобовим центром життя є вузлова залізнична станція. Саме поруч зі станцією о другій годині ночі ходив з сумкою місцевий парубок. До нього підійшли двоє юних нетверезих хлопців – дай закурити. Отримавши цигарки, курці нібито відчепилися – пішли за ріг будинку. Насправді ж, розігріті алкоголем, молодики спланували пограбувати людину. Обігнувши будинок, вони вже з іншого боку підстерегли хлопця, побили і відібрали сумку. У сумці був модний леп-топ. З краденим добром злочинці, втекли. Але награтися на чужому ноутбуці молодики не змогли. Як не намагалися розблокувати комп’ютер, їм це не вдалося. У безсилій люті вони розбили дорогу річ. Це стало відомим згодом, коли міліціонери затримали спільників – 94-го та 96 років народження, місцевих мешканців. Окрім цього нападу, за ними ростуть й інші «золоті верби». Розслідування триває.

Джерело: Поділля-центр

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього