"Гради" забрали життя солдата з Кам’янець-Подільського району
Президент Порошенко нагородив 238 силовиків, які проявили мужність і героїзм під час бойових дій на Сході. 169 із них – посмертно"Гради" забрали життя солдата з Кам’янець-Подільського району
14 листопада на Сході загинув солдат Сергій Клименко. Він потрапив під обстріл «Градів». Боєць 78-го року народження, родом із села Калачківці Кам’янець-Подільського району. Служив у 24-й окремій механізованій бригаді з міста Яворів.

Президент Порошенко нагородив 238 силовиків, які проявили мужність і героїзм під час бойових дій на Сході. 169 із них – посмертно. У цьому списку, як мінімум троє подолян, які загинули влітку. Бійців 8 окремого полку спеціального призначення, старших солдатів Павла Ільчука і Сергія Муравського, нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Капітана Олега Обухівського зі Старокостянтинова, відзначено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Він служив у 30-й окремій механізованій бригаді з Новоград-Волинського.

Станом на 15 листопада у ворожому полоні перебували близько 700 українських військових, повідомляє громадська організація «Офіцерський корпус». Серед них мінімум 6 подолян. Це Артем Комісарчук, Тарас Ткачук, Руслан Іванцов, Андрій Олійник, Владислав Попідгора та Едуард Шляков.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього