Гравці хмельницької команди «Спортлідер+» отримали срібні нагороди чемпіонату України
17 червня гравцям хмельницької команди «Спортлідер+» президент Асоціації футзалу України Сергій Владико вручив срібні медалі та дипломи за здобуття другого місця у чемпіонаті України з футзалу.Гравці хмельницької команди «Спортлідер+» отримали срібні нагороди чемпіонату України
17 червня гравцям хмельницької команди «Спортлідер+» президент Асоціації футзалу України Сергій Владико вручив срібні медалі та дипломи за здобуття другого місця у чемпіонаті України з футзалу, повідомляють на сайті обласної ради.
Окрім футболістів, на урочистій церемонії срібні нагороди та дипломи отримали тренери, медичний і керівний персонал клубу.
Як відомо, за підсумком виступів у вітчизняній Екстра-лізі, хмельницький «Спортлідер+» вперше за історію міні-футболу Хмельниччини став віце-чемпіоном України з футзалу.
«Безумовно, сезон 2014-2015 років став найуспішнішим в історії хмельницького клубу та подільського футзалу загалом. Висловлюю слова подяки хлопцям, які з вірою у серці довго йшли до цього успіху, адже завдяки їхній наполегливій праці у нелегкій боротьбі здобуті срібні нагороди»,- зазначив голова обласної ради, почесний президент футзального клубу «Спортлідер+» Іван Гончар.
Він побажав футболістам подальшого професійного зростання.
«Переконаний, що керівництво клубу «Спортлідер+», я, як його почесний президент, робитимемо все задля розвитку клубу, гравці якого досягатимуть вагоміших результатів і хмельницька команда, врешті-решт, дістанеться вершини українського чемпіонату», – сказав Іван Ярославович.
Президент Асоціації футзалу України Сергій Владико, вітаючи спортсменів «Спортлідера+» із значним досягненням у цьогорічному сезоні, побажав команді не зупинятися на досягнутому.
За розвиток футболу та футзалу на Хмельниччині почесний президент \”Спортлідера+\” Іван Гончар отримав нагороду від президента Федерації футболу України Андрія Павелка.
Гравці хмельницької команди «Спортлідер+» отримали срібні нагороди чемпіонату України
Користуючись нагодою, Іван Гончар поінформував про зміни на тренерському містку, представивши колективу та команді нового головного тренера «Спортлідера+» Романа Ковальчика, колишнього наставника молодіжної збірної України з футзалу та екс-наставника луганської «ЛТК». Контракт із ним підписано на один рік із пролонгацією ще на два роки.
Із заслуженим успіхом віце-чемпіонів та керівництво клубу також привітали керівники силових структур області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього