Григорій Чапкіс обрав у Кам’янці кращий танцювальний колектив
Упродовж двох днів (26-27 березня) Кам’янець-Подільський зустрічав найкращі танцювальні колективи.Григорій Чапкіс обрав у Кам’янці кращий танцювальний колектив
Упродовж двох днів (26-27 березня) Кам’янець-Подільський зустрічав найкращі танцювальні колективи.

У рамках lV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва \”Радея-Dance” до міста приїхали колективи з шести областей України.

Журі конкурсу очолив хореограф, народний артист України, кавалер ордену Святого Станіслава, танцмейстер Віденських балів, Президент Асоціації авторських шкіл Чапкіса в Україні, Італії, Сполучених Штатах Америки, почесний професор Київського Національного університету культури і мистецтв, член Союзу хореографів України ГРИГОРІЙ ЧАПКІС.

\”Мені надзвичайно приємно бути присутнім на такому фестивалі і я з великим задоволенням вітаю те, що в Кам’янці-Подільському дбають про розвиток культури, розвиток хореографії і розвиток дітей. Можливо, хтось скаже, що організовувати подібні танцювальні заходи коли в країні війна не варто, але навпаки – ми формуємо наше підростаюче покоління в правильному напрямку, ми дбаємо про його здоров’я”, – зазначив голова журі, відомий далеко за межами України Григорій Чапкіс.

Подяку Григорій Миколайович висловив і міському голові Михайлу Сімашкевичу за увагу та підтримку таких заходів і відділу культури міської ради за пророблену нелегку роботу.

Два дні змагань, переживань конкурсантів і нарешті визначення переможців. Кубок Григорія Чапкіса отримав ансамбль \”Вишиванка” зі Львова, а кубок міського голови Михайла Сімашкевича та грошову премію – ансамбль \”Максі” (Кам’янець-Подільський).

Окрім конкурсної частини, усі колективи також взяли участь у флешмобі \”Україна танцює” на головній площі міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього